FAQAká je životnosť biokryštálovej podložky ?

Drahé kamene / kryštály sú nezničiteľné a materiál/látka, v ktorej sú kryštály upevnené je odolný voči odieraniu a treniu. Podložky BioCrystal majú záručnú dobu dva roky. Kryštály v nej doživotnú záruku.

 

Čo ak niekto nebude pociťovať žiaden účinok Biokryštálovej podložky?

Znamená to, že telo danej osoby je v harmónií a v tom čase nemá žiadne vážne zdravotné problémy. Táto osoba začne  pociťovať účinky podložky, keď sa vyskytnú zdravotné problémy, alebo keď sa jej telo dostane do nerovnováhy.

 

Som zdravý, prečo by som mal používať Biocrystal?

Keď je človek zdravý,  Biocrystal  mu udržuje po celý čas rovnakú úroveň telesných vibrácií. Toto zvyšuje imunitu a posilňuje organizmus.

 

Sú vibrácie kryštálov merateľné?

Neexistuje žiadna jednotka miery pre silu vibrácií kryštálov, ako je Gauss  na magnety. Avšak existujú všeobecné vedecké metódy, ako je jednotka frekvencie  (Hertz). V elektrickom poli kryštálu Quartz možno namerať 60 vibrácií za minútu, čo je dôvod, prečo je vo veľkej miere používaný pri výrobe hodín, mikro čipov, mobilných telefónov atď..V skutočnosti sa však niektoré vlastnosti kryštálov dajú zmerať, nie však celkový efekt na ľudský organizmus , pretože neexistuje pre ne žiadna vedecká jednotka  merania (rovnako ako nemôžeme merať lásku alebo čierne diery, aj keď sme si vedomí, že oboje existuje).
Avšak, vďaka starovekej znalosti, testovaniu a skúsenosti, sme si istí, že bioenergetické procesy majú  pozitívny vplyv  v ľudskom tele. Najlepší spôsob, ako vysvetliť silu kryštálov pre ľudí, ktorí nevedia nič o ich pôsobení je vizuálnym  spôsobom, s použitím záverov zo štúdie, ktorú uskutočnil japonský vedec Masaru Emoto, PhD. Keď sme umiestnili niektoré kryštály  blízko vody (60% hmotnosti dospelého človeka sa skladá z vody), ktorá má rozptýlenú a nevyváženú molekulárnu štruktúru, žiarenie a vibrácie kryštálov zmenili štruktúru vodných kvapiek  na dokonalú kryštálovú štruktúru (podobnú štruktúre  snehových vločiek). Všetky hmotné objekty (ako  aj ľudské telo), majú okolo seba určité magnetické pole , takže kryštály môžu mať vplyv  na molekulárnu štruktúru všetkého v ich blízkosti, čím sa vytvára organizované pozitívne energetické pole.
To je dôvod, prečo človek musí sedieť na BioCrystal podložke  najmenej 20 minút, aby pocítil  jej účinky. (Mali by sme sa zamerať na predaj samotných výhod kryštálov, nie produktu ako takého).

 

Bude mať BioCrystal podložka vždy rovnaký účinok?

BioCrystal podložka má určitý druh inteligentnej energie, ktorá prestane prúdiť, keď je telo naplnené  energiou - inými slovami, keď kryštály urobili všetko, čo je v ich silách. Okrem toho bude vplyv záležať na osobe, ležiacej / spiacej, na podložke.

 
1 2

*políčka označené hviezdičkou
sú povinné.
*Meno
*E-mail
*Otázka
Vložiť kód12345
  
Divízia Biocrystal
Tomášikova 30, 821 01 Bratislava
www.biocrystalprodukty.sk
+421 917 401 046    obchod@biocrystalprodukty.sk