FAQMôže človek s kovovými náhradami, koronárnymi, bypassom, atď. používať BioCrystal podložky?

Áno.

 

Aké sú možné kontraindikácie pri spaní na podložke BioCrystal?

Podložka BioCrystal nemá žiadne kontraindikácie.

 

Prečo kryštály a nie magnety?

Pretože neexistujú žiadne vedľajšie účinky. Bolo to preukázané počas 2000 rokov uzdravovania  kryštálmi  v praxi vo svete a tiež ako dôkaz môže slúžiť naša  skúsenosť  z ich predaja do 1800000 domácností.

 

Aké sú výhody podložky BioCrystal v porovnaní s magnetovou podložkou?

Tieto dva produkty sa nedajú porovnávať. Sú úplne odlišné a každý má svoje špecifické vlastnosti a efekty. Pre niektorých ľudí, biomagnetické doštičky majú svoje obmedzenia, ale BioCrystal môže používať ktokoľvek.
Niet pochýb o tom, že kryštály sú vhodné pre každého a nemajú žiadne vedľajšie účinky.
Na rozdiel od magnetov, ktoré nie sú vhodné pre každého, najmä nie pre ľudí s implantátmi, kardiostimulátorom  ,s  nádormi ,cystami  a výrastkami. Je tu riziko zhoršenia stavu až trojnásobne, a to konkrétne z dôvodu neustále pracujúcich magnetov za všetkých okolností, bez ohľadu na telesnú kondíciu.
Kryštály prinášajú  harmonickými vibráciami  rovnováhu a stimulujú prirodzené schopnosti samoliečby  organizmu a zlepšenie jeho celkového stavu, pomáhajú nám uvoľniť sa a znížiť stres, čo má v modernej dobe veľký význam.

 

Ako sa líšia účinky kryštálov a magnetov?

Účinky magnetov možno prirovnať k našej potrebe vody. Ak by sme boli napojení  na zdroj  tečúcej vody, voda by neustále prúdila do nášho tela, či sa cítime smädní alebo nie. Účinky kryštálov pracujú naplnením nášho tela primeraným  množstvom energie a umožňuje nám, aby sme prijali iba presné množstvo, ktoré potrebujeme a v tom čase, keď ju potrebujeme. Dalo by sa povedať, že kryštály pracujú  "inteligentným" spôsobom.

 
1 2

*políčka označené hviezdičkou
sú povinné.
*Meno
*E-mail
*Otázka
Vložiť kód12345
  
Divízia Biocrystal
Tomášikova 30, 821 01 Bratislava
www.biocrystalprodukty.sk
+421 917 401 046    obchod@biocrystalprodukty.sk